Obgryzanie paznokci – leczenie cz1

Czy poza wizytą u psychologa znasz jakikolwiek inny sposób aby przestać obgryzać paznokcie, wargi, skórki przy paznokciach i policzki?

Czy poza ‘silną wolą’ znasz jeszcze jakiś sposób na szybkie pozbycie się tego nawyku? Odpowiedź napisz w komentarzu poniżej.

 

Jestem na etapie kreowania produktu (poradnika) na temat nowoczesnej techniki terapetycznej stosowanej przez najlepszych psychoterapeutów i psychiatrów w pozbywaniu się nawyku obgryzania paznokci. Technika ta jest tak skuteczna, że terapeuci żądają 500zł za wizytę z jej zastosowaniem. Niemal zawsze wystarcza jedna taka sesja, aby raz na zawsze uwolnić się od obgryzania paznokci. Zatem nie chodzisz wtedy całymi miesiącami na terapię, która nie daje efektów, nie płacisz za kilkanaście wizyt z rzędu, tylko idziesz raz i sprawa jest załatwiona.

Chcę opublikować treść tej techniki w taki sposób aby każdy mógł ją w zaciszu własnego domu zastosować, bez chodzenia do psychologa i płacenia za wizytę. Jestem na etapie rozmów z lekarzami stosującymi tę technikę.

Gdy wszystkie „papierkowe sprawy” z nimi załatwię i opracujemy treść poradnika w taki sposób aby był zrozumiały dla każdego (nawet nie psychologa) i aby zawierał treść techniki w kilku prostych krokach, wówczas poradnik pojawi się w sprzedaży.